Turite ypatingų pageidavimų?

Čia rasite alternatyvių mitybos patarimų ir rekomendacijų: kiekvienas restorano svečias ras būtent tai, ko jis nori, ko pageidauja asmeniškai.

Mityba

AŠ IR MANO GYVENIMO BŪDAS

 

Restorane „Vapiano“ gali būti pagamintas bet koks Jūsų mėgstamas patiekalas. Tiesiog įspėkite virėją apie savo norus ir pateikite pageidavimus tiesiogiai, kad jis galėtų į juos atsižvelgti, kol gamina.

Be to, siūlome Jums atsisiųsti kartu su mitybos specialistais parengtas specialias meniu korteles. Šios kortelės sukurtos tam, kad Jūs galėtumėte mėgautis „Vapiano“ patiekalais be rūpesčių, jei norite atsižvelgti į tam tikrą dietą ar turite jos laikytis.

ALERGENAI

Nepaisant visų mokymų ir kokybės užtikrinimo, reikėtų atkreipti dėmesį į alergenus. Maloniai prašytume įspėti Jūsų patiekalą gaminantį virėją, jeigu Jums kilo bet kokių abejonių dėl alergenų.

PRIEDAI

Gamindami mes nenaudojame  jokių maisto priedų. Visgi ruošdami gėrimus mes turime naudoti produktus, į kurių sudėtį gali įeiti maisto priedų.

Mėsos produktuose dažikliai ir konservantai naudojami iš dalies. Šiuo atveju mes, deja, negalime daryti jokios tiesioginės įtakos. Mes nuolat tobuliname receptus, kad pasiūlytume Jums tik patiekalus be jokių maisto priedų.

24 VALANDOS „VAPIANO“

Pas mus gaivu ir šviežia visą parą. Mūsų vapianistai kasdien dalyvauja gaivumo misijoje. Ji prasideda dar prieš atidarant „Vapiano“ ir baigiasi po vidurnakčio.

„VAPIANO“ ŠVIEŽUMO UŽUOMINOS

Ar kada susimąstėte kaip gaminamas mūsų bazilikų padažas? Kaip tiramisu atsiranda net septyni sluoksniai ir ką picų tešlos gaminimo mašinėlė veikia visą dieną? Bėgant dienai – keletas mažyčių skirtingų šviežumo faktų. Dar daugiau apie mūsų produktus galite sužinoti ŠVIEŽUMO ABĖCĖLĖJE.

„VAPIANO“ ŠVIEŽUMO ABĖCĖLĖ

Kaip „Vapiano“ gaminami tie neapsakomo skonio prancūziški skrebučiai? Iš kur atkeliauja taip puikiai grietinėlės putėsiuose deranti tikroji vanilė? O kiaušiniai? Į šiuos ir dar daugiau klausimų atsakyta „VAPIANO“ ABĖCĖLĖJE.

MŪSŲ „VAPIANO“ GAIVUMO ABĖCĖLĖ

Šviežumu alsuojantiems vietoje gaminamiems patiekalams renkamės tik geriausius aukščiausios kokybės ingredientus. Jie yra nepaprastai svarbūs, nes paverčia mūsų patiekalus Jūsų mėgstamais patiekalais. Štai kodėl mes kiekvieną patiekalą gaminame praktiškai nuo nulio. Kiekvieną dieną ir kiekviename „Vapiano“. Produktai pas mus atkeliauja iš patikimų, pačių pasirinktų tiekėjų. Ir iš tam tikrų regionų priklausomai nuo sezono. Štai kodėl jų skonis yra geriausias.

Kad Jus pasiektų geriausias skonis ir galėtumėte teikti savo pageidavimus mėgstamam patiekalui net jo ruošimo metu, mes visada gaminame tik šviežiai. Štai kodėl veganai, vegetarai ir net alergiški žmonės „Vapiano“ jaučiasi puikiai. Be viso to, ketiname atsakyti į daugybę Jus dominančių su šviežumu ir „Vapiano“ produktais susijusių klausimų. Nuo A iki Z.

Jeigu norėtumėte gauti papildomos informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis bet kuriuo metu.