Atnaujintas valgiaraštis!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad „Vapiano“ atnaujino meniu, naujasis valgiaraštis jau laukia visų mūsų svečių. Naujas dizainas, naujas išdėstymas, daug naujų receptų ir nepamirštamo skonio kulinarinių idėjų. Naujienas sudaro ir keli svečių jau pamėgti, anksčiau į „Vapiano“ ypatinguosius išrinkti patiekalai. „Vapiano“ ypatingieji – tai kas du mėnesius besikeičiantys naujų skonių atradimai. Jie ypač patinka mūsų dažniau užsukantiems svečiams, nes įneša šiek tiek jaudulio ir įvairovės į kasdienį gyvenimą.
Pristatome naująjį meniu patiekalą, Kaprio makaronus (Pasta Caprese) (raudonasis bazilikų padažas, mocarelos rutuliukai, kedrinės pinijos ir vyšniniai pomidorai), kuris buvo ypač mėgstamas kaip „Vapiano“ ypatingasis.
Yra ir keletas „grįžusių“ salotų, pavyzdžiui, Gardžiosios salotos (Insalata Delicioza) (gražgarstės, mažieji špinatai, orkaitėje skrudinti burokėliai, ožkų sūris, balzaminis su alyvuogių aliejumi padažas). Atnaujinome ir visus salotų padažų receptus. Be to, dabar mūsų svečių pageidavimu meniu rasite ir nuostabaus skonio rizotų.

Žvilgtelėkite į mūsų atnaujintą meniu:
Sveiki!
Gabalėlis „Vapiano“ kiekvieną dieną!

Caprese